به سایت نمایندگی رسمی ال جی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

ماشین لباسشویی های ال جی جدید بازار

نمایندگی-ماشین-لباسشویی-های-ال-جی

هر آنچه که باید در مورد ماشین لباسشویی ال جی بدانید

ماشین‌های لباسشویی عالی فقط لباس‌های شما را تمیز نمی‌کنند، بلکه از لباس‌های شما محافظت می‌کنند و در زمان و انرژی در این فرآیند صرفه‌جویی می‌کنند.

چه چیزی ماشین لباسشویی ال جی را فوق العاده می کند؟

برای کسب مشاوره رایگان در خصوص تعمیرات تلویزیون ال جی می توانید با شماره 05138424040 تماس بگیرید.(نمایندگی رسمی ال جی در شهر مشهد)

از کاهش مواد آلرژی زا گرفته تا خوب نگه داشتن لباس هایتان، کار زیادی وجود ندارد که ماشین لباسشویی ال جی با کارایی بالا نتواند انجام دهد. امروز، ما به برخی از سوالات شما پاسخ می‌دهیم و راه‌هایی را بررسی می‌کنیم که ماشین‌های لباسشویی ال‌جی در زمان، انرژی و آب شما صرفه‌جویی می‌کنند.

تا زمانی که این مقاله را به پایان رساندید، امیدواریم اطلاعات مورد نیاز را داشته باشید تا به شما در انتخاب بهترین ماشین لباسشویی برای خانه خود کمک کند.

1.چگونه AI DD™ از لباس های من محافظت می کند؟

2. چگونه TurboWash™360˚ در زمان، انرژی و آب من صرفه جویی می کند؟

3. Steam برای لباس های من چه می کند؟

LG-washing-machine-steam-capability-نمایندگی-lg

4. ماشین‌های لباسشویی ال‌جی چقدر کارآمد هستند و معادل A+++ در برچسب انرژی جدید چیست؟

1.چگونه AI DD™ از لباس های من محافظت می کند؟

فناوری AI DD™ ال‌جی 18 درصد بیشتر از پارچه لباس شما محافظت می کند.

اما چگونه به این شاهکار خارق العاده دست می یابد؟

LG-washing-ماشین-لباسشویی ال جی-lg

در قدیم ماشین‌های لباسشویی به همان میزان آب و انرژی مصرف می‌کردندکه لباس داخل ان میریختن و به همان اندازه زمان می‌بردند که لباس‌های شسته شود. یک کیلو لباس زیر یا سه کیلو شلوار جین فرقی نمی کرد. امروزه به لطف ظهور فناوری ماشین لباسشویی هوشمند که می تواند هر چرخه را با نوع پارچه و وزن لباس های شسته شده شما تطبیق دهدواستفاده بسیار کارآمدتر از آب، انرژی و زمان محسوب.

اما اینجا در ال‌جی، ماشین‌های لباسشویی همه چیز را یک قدم فراتر می‌گذارند. انها درک می کنند که پارچه های مختلف نیاز به حمل متفاوت دارند، زیرا برخی از آنها سخت تر از بقیه هستند. به همین دلیل است که فناوری درایو مستقیم هوش مصنوعی AI DD™)) نه تنها وزن لباس‌های شما را تشخیص می‌دهد، بلکه حساسیت پارچه‌ای را که در حال شست‌وشو هست را نیز تشخیص می‌دهد.

LG-washing-machine-لباسشویی-الجی-ال-جی-lg

به عبارت دیگر، AI DD™ می‌داند که چه زمانی چیزهایی را تمیز می‌کنید که نیاز به مراقب و شستشوی ملایم‌تری دارند، الگوهای شستشوی آن را در همان چرخه شستشو تنظیم می‌کند تا تمیزی کامل را داشته باشد، در عین حال از لباس‌های شما محافظت می‌کند و سایش و پارگی را به حداقل می‌رساند.

اگر تعجب می کنید که چگونه این کار را انجام می دهد، به این دلیل نیست که از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند نیازی به این کار نیست. همه چیز به یادگیری ماشین بر اساس داده های بزرگ بستگی دارد. در حالی که تشخیص وزن قبل از پر شدن دستگاه از آب انجام می شود، الگوی شستشوی لباس تشخیص داده می شود و با داده های برنامه ریزی شده در دستگاه برای تشخیص نرمی مقایسه می شود. ما بیش از 20000 الگوی پارچه های پاییزی مختلف را مطالعه کرده‌ایم، و به لطف این، ماشین‌های لباسشویی می‌دانند که کدام الگوی شستشو برای آن بار خاص مناسب است.

LG-لباسشویی-الجی-ایران-قیمت-lg

بهترین چیز در مورد AI DD™ این است که شما حتی نیازی به انجام کاری ندارید، زیرا به طور خودکار در سه برنامه رایج - Cotton، Mixed Fabric و Easy Care اجرا می شود.

این فناوری هوشمند از6Motion Direct Drive ما تکامل یافته است که بر اساس تجربه شستن لباس‌ها در طی قرن‌ها به دست آمده است. به عنوان یک گونه، ما از زمان های بسیار قدیم لباس ها را می شستیم، وMotion Direct Drive6 شستن دستی را با شش حرکت منحصر به فرد تکرار می کند: غلت زدن، تاب دادن، فیلتر کردن، غلتیدن، اسکراب و استپ. AI DD™ با هر بار قرار دادن لباس ها، الگوهای شستشوی بهینه را از بین این شش حرکت تطبیق می‌دهد و همه چیز را برای شما انجام می‌دهد.

2.چگونه TurboWash™360˚ در زمان، انرژی و آب من صرفه جویی می کند؟

TurboWash™360˚ ال‌جی شست و شوی لباس‌های شما را در زمان بی‌سابقه و حیرت انگیزی انجام می‌دهد فقط 39 دقیقه! در زمان، انرژی و آب صرفه‌جویی می‌کند بدون اینکه به عملکرد شستشو آسیبی وارد شود. به نظر یک معجزه می رسد، اما همه اینها به لطف اسپری چند بعدی وسه بعدی ما با فناوری پمپ اینورتر است.

TurboWash™360˚ تکامل یافته LG TurboWash™ معروف ال جی است که از اسپری جت برای شست و شوی نیمی از لباس ها در 59 دقیقه استفاده می کند. TurboWash™360˚ 20دقیقه در آن زمان اصلاح می‌کند، و شستن لباس‌های شما را فقط در 39 دقیقه با استفاده از اسپری‌های پرفشار انجام می‌دهد که لباس‌های شما را به طور موثرتر شستشو و آبکشی می‌کنند، با مصرف آب کمتر و در نتیجه انرژی کمتر.

Angular-rotation-of-LG-washing-machine-نمایندگی-lg

نازل : سه نازل بیشتر از نازلی که قبلاً در TurboWash™ کار بسیار خوبی انجام می دهد. این به آن امکان می دهد فواره های آب را در چهار جهت مختلف به طور همزمان شلیک کند، تا 360 درجه را بپوشاند و به هر اینچ از لباس های شسته شده شما برسد و وآن را به سرعت پر کند بنابراین هر کجا لباس شما در دیدد باشد، آب به سرعت آنها را پیدا کرده و خیس می کند. در کنار این یک پمپ اینورتر کار می کند که به طور هوشمند جریان آب را بین یک اسپری قدرتمند با زاویه بالا و یک اسپری نرم با زاویه کم کنترل می کند.

این ترکیب قدرتمند از فناوری ها به این معنی است که آب و مواد شوینده سریعتر به لباس های شما می رسد و زمان شستشو را کاهش می دهد. حتی بهتر از آن، این بخش اولیه چرخه بیتی است که بیشترین انرژی را مصرف می کند، بنابراین با انجام سریع و با آب کمتر، انرژی بسیار کارآمدتری دارد.

Take-care-of-LG-washing-fibers-نمایندگی-lg

تصویری از ماشین لباسشویی LG TurboWash™360 که اسپری چند بعدی سه بعدی را به نمایش می گذارد.

برای استفاده از TurboWash™360˚، کافی است چرخه شستشوی TurboWash39 را انتخاب کنید. اسپری مولتی سه بعدی هوشمند ما همچنین می تواند برای هشت برنامه شستشوی دیگر استفاده شود پنبه، پارچه مخلوط، مراقبت آسان، شستشوی بی صدا، ظرافت، لباس ورزشی و لحاف. فقط کافیست دکمه TurboWash اضافی را هنگامی که لباس های خود را در آن قرار می دهید فشار دهید.

Seam .3 برای لباس های من چه می کند؟

فناوری چشمگیر ماشین لباسشویی بخار ال‌جی می‌تواند تا 99.9 درصد از مواد حساسیت‌زا (مانند کنه‌های گرد و غبار و گرده‌ها) را از بین ببرد و برای اتوکشی آسان، چین و چروک‌ها را تا 30 درصد کاهش دهد. اما چگونه؟

بیایید با Steam Alergy Care شروع کنیم، که اگر مبتلا به تب یونجه هستید، یا اگر بچه دارید و نیاز به مراقبت بیشتر در مورد آلرژی ها دارید، گزینه بسیار خوبی است. هنگامی که چرخه «مراقبت از آلرژی» را انتخاب می کنید، ماشین لباسشویی زیر و روی ان را با حدود چهار لیتر آب پر می کند و سپس تا دمای بهینه 75 درجه گرم می شود و بخار ایجاد می کند. این حدود 20 دقیقه صرف شل شدن الیاف می شود، بنابراین قبل از پر کردن ضد باکتری و شستشوی آلرژن ها در چرخه های شستشو، آبکشی و چرخش، هرگونه آلرژی را حل می کند.

LG-washing-machine-الجی-ماشین-لباسشویی-نمایندگی-lg

اگر بیشتر نگران کاهش میزان اتوکشی بعد از شستشو هستید، ویژگی Steam Wrinkle Care را دوست خواهید داشت. این روش مشابه مراقبت از آلرژی با بخار است، با این تفاوت که پس از تکمیل چرخه های شستشو، آبکشی و چرخش بخار تولید می کند و حدود 30 دقیقه طول می کشد تا با استفاده از حرکات ویژه نمایش، چروک های لباس شما کاهش یابد. این بدان معنی است که هر گونه چین و چروک ایجاد شده در حین خلاص شدن از شر آب دستگاه به سادگی ناپدید می شود. شعبده بازي! حتی بهتر از آن، می‌توانید Steam Winkle Care را برای شش برنامه شستشو مختلف - Cotton، Cotton+، TurboWash39، Mixed Fabric، Easy Care و Silent Wash - به سادگی با فشار دادن دکمه اضافی فعال کنید.

4.ماشین‌های لباسشویی ال‌جی چقدر کارآمد هستند و معادل A+++ در برچسب انرژی جدید چیست؟

LG-washing-لباسشویی-الجی-برچسب-انرژی

از 1 مارس 2021، برچسب‌های انرژی به منظور کمک به مشتریان در کاهش صورت‌حساب‌های انرژی و ردپای کربن ساده‌سازی می‌شوند. در برچسب‌های انرژی جدید، دستگاه‌ها در مقیاس ساده‌شده از A تا G رتبه‌بندی می‌شوند و جایگزین رتبه‌بندی‌های قدیمی A+++ تا F می‌شوند. ایده این است که اندازه گیری دقیق تری از بازده انرژی یک دستگاه ارائه شود، با محصولات کمتری واجد شرایط حداکثر امتیاز A - معادل A+++ در برچسب های قدیمی.

خبر خوب این است که LG در حال حاضر به عنوان یک ارائه دهنده A در بخش لباسشویی قرار گرفته است بهترین رتبه ممکن برای بهره وری انرژی، عملکرد چرخش و سطح سر و صدامیباشد. این سه قسمت هستند که با هم ترکیب می شوند و عملکرد افسانه ای Triple A ماشین لباسشویی ال جی را ارائه می دهند. ما برای بسیاری از ماشین‌های لباسشویی ال‌جی رتبه‌بندی سه‌گانه A داریم، و می‌توانید انتظار داشته باشید که مدل‌های کلاس A بیشتری در آینده از ال جی ارائه شود.

ماشین-لباسشویی ال جی-نمایندگی-lg

یکی از راه‌هایی که به این هدف دست یافته‌ایم به لطف موتور مستقیم اینورتر ال جی است که نقشی کلیدی در ماشین‌های لباسشویی با کارایی بالا ال‌جی بازی می‌کند.

موتور مغناطیس الکترومغناطیس بادوام و کم مصرف، موتور، تسمه و قرقره را در مکانیزم واحدی که مستقیماً به نمایش متصل شده است، ترکیب می کند که قطعات متحرک کمتری ایجاد می کند. این به نوبه خود به معنای لرزش کمتر، سر و صدای کمتر و مصرف انرژی کمتر است. این یک برد همه جانبه است!

1 نظر:

  1. آیا شرکت اگنش هم نمایندگی رسمی تمام وسایل ال جی هست؟

    1. سلام وقت بخیر،خیر شرکت اگنش فقط در زمینه لوازم صوتی و تصویری برند ال جی فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.agnesh.com/ میتوانید مراجعه کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *