به سایت نمایندگی رسمی ال جی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

یخچال های ال جی ۲۰۲۲ |آخرین مدل های یخچال ال جی

جدیدترین-مدل-یخچال-الجی-2022-2023-ساید

یخچال های ال جی ۲۰۲۲

یخچال ال‌جی ظاهر زیبا و خیره‌کننده را با فناوری‌های پیشرفته و قابل اعتماد ترکیب می‌کند تا یک آشپزخانه مدرن را ایجاد کند. این بررسی را آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی یخچال ایده آل ال جی را که متناسب با نیاز و بودجه خود است انتخاب کنید. در زیر موضوعاتی از فناوری «هوشمند» ال‌جی تا امکانات رفاهی و سیستم‌های کارآمد انرژی آن‌ها را خواهید دید. به این ترتیب آخرین فناوری را از دست نخواهید داد و دقیقاً می دانید که به چه ویژگی هایی بیشتر علاقه دارید.
با توجه به اینکه ال‌جی بیش از 90 مدل یخچال نوآورانه مختلف ارائه می‌دهد، پیروی از راهنمای زیر شما را در انتخاب خود مطمئن می‌کند. همچنین باید اشاره کنیم که یخچال‌های ال‌جی در سال 2022 در رتبه‌بندی بهترین برندهای یخچال ما قرار گرفتند.

خرید-بهترین-قیمت-یخچال-الجی-ال-جی-2022-مدل-جدید

در اینجا لیستی از بهترین انتخاب های ما برای یخچال های ال جی آمده است : 1) بهترین یخچال ال جی ارزان قیمت، LTCS24223S
2) بهترین یخچال فریزر پایین ال جی، LDCS24223S
3) بهترین برای یخچال درب فرانسوی LG، LFC22770ST
4) بهترین یخچال درب فرانسوی ال جی، LMXC23796S

همه چیز درباره گزینه های برند و مدل یخچال ال جی

یخچال های ال جی در پنج سبک درب مجزا عرضه می شوند تا سبک طراحی مورد نظرهمه را برآورده کنند. ال‌جی یخچال‌های مختلفی را با قیمت‌ها و مجموعه‌های ویژگی‌های مختلف تولید می‌کند.

جدیدترین-مدلهای-یخچال-ال-جی-2023-یخچال-فرنچ-درب-الجی

برای کسب مشاوره رایگان در خصوص تعمیرات تلویزیون ال جی می توانید با شماره 05138424040 تماس بگیرید.(نمایندگی رسمی ال جی در شهر مشهد)

یخچال فرنچ درب ال جی
یخچال های فرنچ درب ال جی برای قرار دادن پرکاربردترین اقلام در سطح چشم و اقلام فریزر در زیر طراحی شده اند. این نوع یخچال ها عموماً بیشترین ظرفیت را دارند و ال جی مدل Super-Capacity را با 30 مکعب ارائه می دهد. فوت فضای یخچال یخچال های درب فرانسوی معمولاً کمی بیشتر از سایر سبک های درب قیمت دارند، اما بهترین و جدیدترین فناوری ها را در خود جای داده اند.

یخچال-ساید-بای-ساید-الجی-جدیدترین-مدلهای-2022

یخچال ساید بای ساید ال جی
یخچال های ساید بای ساید ال جی طوری طراحی شده اند که یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ داشته باشند و این سبک طراحی یخچال کلاسیک است. مدل ساید بای ساید ممکن است همان شیک بودن طراحی درب فرانسوی را نداشته باشد، اما ال‌جی تضمین می‌کند که مدل‌های ساید بای ساید همچنان با ویژگی‌های متنوعی همراه هستند. ال جی حتی طراحی ساید بای ساید را با مدلی که به جای دو در، سه در دارد، بهبود بخشید.

یخچال-فریزر-ال-جی-جدیدترین-مدلهای-یخچال-2022-الجی

یخچال بالا و فریزر پایین ال جی
یخچال فریزر پایین ال جی با یخچال در بالا و فریزر عمیق در پایین طراحی شده است که مشابه طراحی درب فرانسوی است. فریزرهای پایین با این حال، کوچکتر از مدل های درب فرانسوی و ساید بای ساید هستند و از نظر امکانات سبک تر هستند. فریزرهای پایین برای فضاهای کمتر گزینه ایده آلی هستند

یخچال فریزر تاپ ال جی
یخچال فریزر تاپ ال جی با یک درب یخچال در پایین و یک فریزر در بالا طراحی شده است. طراحی فریزر بالایی فریزر را در اولویت اول قرار می دهد، زیرا دسترسی به آن آسان تر است. طرح‌های فریزر بالا، درست مانند فریزر پایین، هم کوچک‌تر هستند و هم از نظر ویژگی‌های سبک. ال‌جی همچنین دو یخچال تخصصی ارائه می‌دهد: یخچال کیمچی/خوراکی‌های تخصصی، و یخچال فریزر.

امروزه مدل های یخچالی بیشتری در بازار وجود دارد. طرح ها و فناوری های جدید را از دست ندهید. اگر می‌خواهید ببینید چه نوع یخچال‌هایی در دسترس هستند، بررسی ما را بررسی کنید.

انتخاب عمق متضاد و استاندارد عمق
ال‌جی هم یخچال‌های باعمق استاندارد و هم یخچال‌های هم عمقی با کانترمی‌سازد. یخچال های با عمق استاندارد (همچنین به عنوان عمق کامل نیز شناخته می شوند) سبک سنتی یخچال هستند و حدود 5 تا 6 اینچ از میزها فاصله دارند. عمق یخچال های استاندارد معمولاً بین 30 تا 34 اینچ است و فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به یخچال های عمق پیشخوان دارند. طرح های یخچال هم عمق کانتر هم سطح با کابینت های آشپزخانه شما هستند و از کابینت ها بیرون نمی زنند. به این ترتیب، کناره های یخچال را نمی بینید. عمق یخچال های کانتر معمولاً بین 25 تا 30 اینچ است.
ال جی به شما این امکان را می دهد که یخچالی را انتخاب کنید که بهترین عملکرد را در آشپزخانه شما داشته باشد. به عنوان مثال، اگر به دنبال یخچالی هستید که به ساده سازی آشپزخانه شما کمک کند، از گزینه عمق پیشخوان استفاده کنید. اگر به دنبال ظرفیت ذخیره سازی بیشتر و یخچالی مقرون به صرفه تر هستید، از گزینه عمق استاندارد استفاده کنید. همیشه مهم است که قبل از خرید یک یخچال جدید اندازه فضای خود را اندازه بگیرید. وقت اضافی را صرف کنید و چندین بار اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که یخچالی که خریداری می کنید کاملاً در آشپزخانه شما قرار می گیرد!
به طور متوسط، یک یخچال معمولی 36 اینچی پهن و 70 اینچی با اندازه خانواده بالا، حدود 21-23 فوت مکعب دارد. ظرفیت به عنوان عمق شمارنده و 27-29 cفوت به عنوان عمق کامل.

یخچال Signature ال جی

الجی-signature-یخچال-ال-جی-برترین-یخچال-هوشمند-الجی

یخچال های LG Signature ظاهری منحصر به فرد، روکش ضد زنگ بافت دار و قیمت بالاتری دارند. اما تفاوت بین مدل‌های معمولی ال‌جی و خط امضای ال‌جی فراتر از این چیست؟
خط Signature پیشرفته ترین و حرفه ای ترین یخچال های ال جی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، دوره طراحی و توسعه یخچال Signature ال جی دو برابر بیشتر از سایر محصولات است. تعداد مهندسان درگیر در توسعه خط امضا نیز بیش از سایر محصولات است - چهار برابر بیشتر! هر مدل امضای ال‌جی نیز تحت یک بازرسی دقیق دمای 24 ساعته قرار می‌گیرد و باید استانداردهای تعیین شده LG Signature را رعایت کند.
ما همچنین درب باز خودکار را دوست داریم. ردیاب سنسور هوشمند در پای یخچال که وقتی دستان شما پر است در را باز می کند.

چرا باید یخچال ال جی بخرم ویژگی منحصر به فردآن چیست؟

یکی از مواردی که به متمایز کردن ال‌جی کمک می‌کند، ویژگی‌های منحصربه‌فرد تعبیه‌شده در یخچال‌های آن‌ها است. LG بر روی امکاناتی که ما بیشتر از همه می خواهیم و راحتی هایی که حتی نمی دانستیم به آن نیاز داریم تمرکز می کند.

InstaView - ضربه بزنید تا ببینید در یخچال شما چه چیزی وجود دارد یخچال های ال جی دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری هستند که به متمایز شدن برند کمک می کند. اولین ویژگی InstaView است که تعداد باز شدن درب یخچال را کاهش می دهد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که با دو بار ضربه زدن به در شیشه ای یخچال خود را ببینید. این کار باعث می شود که هیچ هوای سردی از یخچال شما خارج نشود و همچنین به شما امکان می دهد تا از محتویات آن فهرستی تهیه کنید.

Door-in-Door - اجازه ندهید هوای سرد خارج شود. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Door-in-Door است که یک سطل درب بیرونی است که در درب اصلی یخچال قرار دارد. این به شما امکان می دهد بدون اینکه هوای سرد داخلی یخچال خارج شود، به مواردی که اغلب به دنبال آن هستید دسترسی داشته باشید. این به نوبه خود به تازه نگه داشتن مواد غذایی در یخچال برای مدت طولانی تری کمک می کند.

یخچال-ال-جی-درب-هوشمند-جادار-بزرگ-قیمت-مناسب

LG مفهوم درب را در سال 2014 اختراع کرد و اولین نسخه آن را در سال 2015 در ایالات متحده عرضه کرد. پاسخ مشتریان به این طراحی بسیار مثبت بود. به طوری که سامسونگ به سرعت این ایده را به عنوان Food ShowCase Door" " در مجموعه یخچال های خود پذیرفت. دیگر تولیدکنندگان آمریکایی در رسیدن به این ایده کند بودند، اما از سال 2018 متوجه یخچال های درب در همه تولیدکنندگان شدیم.

یکی از مشکلات اصلی این طراحی این بود که درب یخچال نسبت به قسمت پشتی آن کمی گرمتر است. بنابراین، قرار دادن اقلام فاسدشدنی مانند شیر از منظر بازاریابی منطقی بود اما در زندگی واقعی عملکرد خوبی نداشت. از سال 2017، ال‌جی و سایرین در طراحی درب به منظور استفاده از سطوح فلزی بیشتری در فضای داخلی و بهبود گردش هوای هدف قرار دادن درها، بهبود دادند.

یخ صنایع دستی - مناسب برای نوشیدنی های طولانی

شاید نوآورانه ترین ویژگی ال جی برای مشتریانی که از نوشیدنی های خاص لذت می برند، توانایی ساخت مکعب هاو یخ کروی باشد. این یخ کرافت گرد برای ذوب شدن آهسته‌تر و خنک‌تر شدن مؤثرتر طراحی شده است - به نوشیدنی‌ها کمک می‌کند بهترین طعم خود را داشته باشند. یخچال شما همچنین به طور خودکار یخ معمولی می‌سازد و این اطمینان را می‌دهد که هرگز وقت مهمانی شما تمام نمی‌شود!

دوتایی یخ ساز - هرگز یخ تمام نشود

آیا تا به حال در وسط مهمانی خود مهمان دعوت کرده اید و یخ تمام شده است؟ یخ سازهای دوتایی به طور خودکار یخ تولید می کنند و اطمینان حاصل می کنند که هرگز تمام نمی شوید. یخ سازهای دوگانه ال جی دارای یک دستگاه پخش یخ در در و یک یخ ساز در فریزر هستند که به مرور زمان یخ را جمع می کند. یخ سازهای ال جی می توانند سه نوع یخ بسازند: مکعب های یخ استاندارد، تکه های یخ خرد شده و یخ کرافت کروی.

سایر امکانات کاربردی محور

یخچال‌های ال‌جی دارای انواع وسایل راحتی کاربردی محور هستند که به شما کمک می‌کنند بهترین استفاده را از یخچال خود ببرید. اول از همه یخچال‌های ال‌جی با بدنه کامل از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده‌اند که علاوه بر اثر انگشت در برابر خش نیز مقاوم است. یخچال های استیل ضد زنگ نیز به راحتی تمیز می شوند. برخی از مدل‌های ال‌جی دارای یک یخ‌سازبزرگ هستند که به شما امکان می‌دهد هر اندازه شیشه یا بطری را پر کنید. ویژگی پر کردن اندازه‌گیری شده همچنین به شما امکان می‌دهد مقادیر دقیق آب فیلتر شده را به منظور اطمینان از دریافت مقدار مناسب در هر بار توزیع کنید. هنگامی که ظرف شما را با مقدار مورد نظر پر کرد، به طور خودکار خاموش می شود.

ال‌جی از نظر فضای ذخیره‌سازی نیز امکاناتی را ارائه می‌کند. شربت خانه Custom Chill یک انباری وسیع و عمیق را فراهم می کند که قادر به نگهداری انواع مختلفی از مواد غذایی است. این شورتی همچنین با تنظیمات دمایی مختلف موجود است که به شما امکان می دهد غذای خود را در همان دمای مناسب نگهداری کنید.

یخچال های ال جی با حالت Sabbath عرضه می شوند. هنگامی که یخچال شما در این حالت قرار دارد، با باز شدن درب (های) یخچال، تمام چراغ ها و فعالیت الکتریکی غیرفعال می شود.

آیا یخچال های ال جی خوب هستند؟

چندین فاکتور اساسی وجود دارد که باید قبل از خرید یخچال در نظر بگیرید. ال جی یخچال های قابل اعتماد را با ویژگی های عالی می سازد تا زندگی شما را آسان کند. بیایید عملکرد یخچال های ال جی را تحت این عناوین بررسی کنیم:
قابلیت اطمینان
یخچال های ال جی سه سال متوالی بیشترین جوایز J.D. Power را برای لوازم آشپزخانه نسبت به هر سازنده دیگری دریافت کرده اند. مطالعه رضایت از لوازم آشپزخانه J.D. Power 2019 حتی نشان داد که یخچال‌های ال‌جی رتبه اول را در قابلیت اطمینان دارند.
انگار جوایز J.D. Power برای متقاعد کردن شما در مورد قابلیت اطمینان یخچال‌های ال‌جی کافی نبود، هر یخچال دارای ضمانت 5 ساله قطعات و کار است تا اطمینان حاصل شود که بهترین نتیجه را برای سال‌های آینده از یخچال خود می‌برید.
خنک کننده
یخچال‌های ال‌جی روش‌های خنک‌کننده مختلفی را ارائه می‌کنند که به افزایش طول عمر محصولات و تازه نگه داشتن تمام غذاها برای مدت طولانی‌تری کمک می‌کند. خنک‌کننده خطی ال‌جی به حفظ دما در 1 درجه فارنهایت از تنظیمات تعیین‌شده کمک می‌کند. این تغییرات دمایی کوچک به حفظ طراوت غذای اولیه کمک می‌کند. این روش خنک کننده همچنین به حفظ دمای یکنواخت در سراسر یخچال کمک می کند و فاصله دمایی بین قسمت های مختلف یخچال را کاهش می دهد.

خنک کننده هوشمند ال جی از انواع سنسورها و دریچه ها برای کنترل کامل خنک کننده استفاده می کند و این روش خنک کننده به طور ویژه برای حفظ شرایط بهینه نگهداری مواد غذایی طراحی شده است. این سیستم همچنین با کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی و اواپراتور دوگانه برای تنظیم سریع سطح رطوبت و دما کار می‌کند.

خنک کننده درب ال جی به رساندن هوای خنک به تمام قسمت های یخچال شما کمک می کند. خنک شدن درب همچنین به رساندن سریع یخچال به دمای مطلوب پس از بسته شدن درها کمک می کند. این نوع خنک کننده دو دریچه اضافی به یخچال اضافه می کند تا جریان هوای سرد قدرتمندی را حفظ کند.

خنک کننده LG FRESHSheild™ از هوای سرد آزاد شده از مجاری بالای یخچال استفاده می کند تا یک مانع هوای سرد روی غذای شما ایجاد کند.

قابلیت اتصال
چیزی که به متمایز کردن ال‌جی کمک می‌کند، استفاده از ویژگی‌های آن برای ایجاد یک دستگاه هوشمند است. ال‌جی از اپلیکیشنی به نام ThinQ استفاده می‌کند تا مشتریان را به راحتی به یخچال متصل کند. هر زمان. هر جا.

خرید-بهترین-قیمت-یخچال-ال-جی-آخرین-مدل-در-ایران

ThinQ
بیش از نیمی از مدل های یخچال ال جی به Wifi مجهز هستند. استفاده از Wifi به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از Alexa و/یا Google Assistant دستورات صوتی را آغاز کنند. ال‌جی همچنین با اپلیکیشن های بسیار خود ThinQ، راه‌اندازی کرده است که به انواع لوازم ال‌جی متصل می‌شود - از جمله مدل‌های منتخب یخچال. هر یخچال با ThinQ را می توان از طریق دستورات صوتی یا با استفاده از برنامه روی تلفن هوشمند خود کنترل کرد. ThinQ همچنین با یادگیری ترجیحات شما در طول زمان تکامل می‌یابد و نکات پیشگیرانه را پیشنهاد می‌کند/مشاوره ارائه می‌دهد. اساساً ThinQ به بهینه سازی عملکرد یخچال و به حداقل رساندن مصرف انرژی شما کمک می کند.
ThinQ از فناوری پیش بینی برای پیش بینی اینکه درب شما معمولاً باز است یا زمانی که مقدار زیادی غذا در یخچال بسته بندی شده است، استفاده می کند. در این موارد، ThinQ فیلتر هوای تازه را در حالت Power Mode اجرا می کند تا غذا را تازه نگه دارد. زمانی که کمتر احتمال دارد در را باز کنید، ThinQ به طور خودکار کمپرسور را در حالت بازده بالا اجرا می کند. همچنین می توانید از برنامه ThinQ خود برای بررسی دقیق آنچه در حال حاضر در یخچال شما وجود دارد استفاده کنید، بنابراین در سفرهای خود به خواربار فروشی چیزی را از دست ندهید. این برنامه همچنین می تواند با ثبت تاریخ انقضا به شما بگوید چه زمانی مواد غذایی منقضی می شوند.

تشخیص هوشمند
اکثر مدل‌های یخچال ال‌جی دارای Smart Diagnosis™ هستند که می‌توان آن را از برنامه ThinQ فعال کرد. Smart Diagnosis™ اطلاعات مفیدی را برای تشخیص و حل مشکلات یخچال شما ارائه می دهد.

آیا یخچال های ال جی کم مصرف هستند؟

یکی دیگر از دلایل دوست داشتن یخچال های ال جی این واقعیت است که آنها در مصرف انرژی و بسیار کم صدا هستند. اکثر مدل‌های ال‌جی دارای صلاحیت ENERGY STAR هستند، به این معنی که گواهینامه صرفه‌جویی در مصرف انرژی را بدون به خطر انداختن ویژگی‌ها یا عملکرد دارند. داشتن برچسب ENERGY STAR به شما امکان می دهد هم در هزینه انرژی خود صرفه جویی کنید و هم به محافظت از محیط زیست کمک کنید.

برخی از مدل‌های ال‌جی حتی دارای عملکرد LoDecibel™ هستند، که تضمین می‌کند یخچال شما ساکت است - حتی اگر کمپرسور کار کند. ال‌جی تضمین می‌کند که یخچال شما از 44 تا 48 دسی‌بل درجه‌بندی می‌شود. فقط برای برخی زمینه ها، یک مکالمه معمولی در فاصله 3 فوتی 60 دسی بل رتبه بندی می شود.

بهترین یخچال ال جی

هر یخچال ال‌جی دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که به جدا کردن آن از سایرین کمک می‌کند. در این بررسی ما قابلیت اطمینان، کیفیت، راحتی، قیمت و ویژگی‌هایی که دارند را در نظر گرفتیم. در اینجا 4 مدل برتر یخچال ال جی در حال حاضر در بازار آورده شده است.

بهترین یخچال فریزر پایین ال جی، LDCS24223S

33 اینچ 24.1 مکعب. یخچال فریزر پایینی از جنس استنلس استیل و سفید صاف

یخچال-ال-جی-مدل-LDCS24223S-یخچال-درب-فرانسوی-الجی

ال جی LDCS24223S

بهترین فریزر پایین : این یخچال ساده بیشترین ظرفیت، 24 مکعب را فراهم می کند. فوت فضا برای رفع تمام نیازهای ذخیره سازی شما. تمام مواد غذایی شما در این مدل با استفاده از سیستم طراوت جریان هوای چندگانه LG که به حفظ رطوبت و دمای ایده آل در داخل یخچال و فریزر کمک می کند، تازه نگه داشته می شود. این مدل همچنین دارای 10 سال گارانتی محدود سازنده برای کمپرسور خطی است.

بهترین یخچال درب فرانسوی LG، LFC22770ST

30 اینچ 21.6 مکعب. ft. یخچال درب فرانسوی از جنس استنلس استیل

بهترین-یخچال-درب-فرانسوی-LFC22770ST-آشپزخانه-هوشمند-مدرن

ال جی LFC22770ST

بهترین درب فرانسوی مقرون به صرفه ، این مدل زیبا دارای طراحی درب فرانسوی با یک فریزر با ظرفیت بالا در پایین است. اگرچه این مدل تنها در یک رنگ، استیل ضد زنگ عرضه می شود، اما یخچال همچنان در هر آشپزخانه ای زیبا به نظر می رسد. در داخل یخچال نورپردازی LED ممتاز تعبیه شده است که تمام گوشه ها و گوشه ها را روشن می کند و سیستم خنک کننده هوشمند ال جی به سرعت به نوسانات دما واکنش نشان می دهد تا غذای شما را برای مدت طولانی تری تازه نگه دارد.
LFC22770ST اخیراً جایگزین مدل بسیار محبوب LG LFCS22520S شده است.

بهترین یخچال درب فرانسوی ال جی، LMXC23796S

23 مس یخچال وای فای هوشمند InstaView Door-in-Door از جنس استنلس استیل، فولاد ضد زنگ مشکی و فولاد ضد زنگ مشکی مات

یخچال-فریزر-ال-جی-LMXC23796S-درب-فرانسوی-الجی

ال جی LMXC23796S

بهترین درب فرانسوی، پیشرفته ترین گزینه برتر ما در بین یخچال ال جی، این مدل درب فرانسوی پیشرفته است که دارای یک در اضافی بین یخچال و فریزر است. InstaView Door-in-Door به شما اجازه می دهد تا داخل یخچال خود را بدون اینکه هوای سرد خارج شود ببینید. این مدل همچنین دارای قابلیت استفاده از برنامه ThinQ است که این یخچال را به پیشرفته‌ترین فناوری در میان انتخاب‌های برتر تبدیل می‌کند.

نمایندگی-یخچال-ال-جی-مشهد-اگنش--آخرین-مدل-یخچال-2023

نتیجه :

ال‌جی بهترین‌های هر دو دنیا را در مورد یخچال‌ها ارائه می‌کند: طراحی‌های کاربردی شیک با ویژگی‌های فناوری بالا. یخچال های ال جی دارای گارانتی 5 ساله نیز می باشند که این اطمینان را به شما می دهد که از یخچال خود برای مدت طولانی لذت ببرید. اگر به دنبال یخچالی با مصرف انرژی هستید که هنوز هم تمام ویژگی های فنی پیشرفته را داشته باشد، یخچال ال جی ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

1 نظر:

  1. آیا شرکت اگنش هم نمایندگی رسمی تمام وسایل ال جی هست؟

    1. سلام وقت بخیر،خیر شرکت اگنش فقط در زمینه لوازم صوتی و تصویری برند ال جی فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.agnesh.com/ میتوانید مراجعه کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *