به سایت نمایندگی رسمی ال جی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

شرکت-ال-جی-مشهد-گلدستار-lg-agnesh-مشهد

بهترین چاپگر عکس 2022

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

بهترین چاپگر عکس 2022: بهترین چاپگرها برای چاپ های دیجیتال شما

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

بهترین چاپگرهای عکس، تصاویر و تصاویر با وضوح بالا را با کیفیت بالا چاپ می‌کنند، چه توسط خودتان و چه - این روزها بیشتر - از وب‌سایت‌های عکس استوک.

در حالی که تقریباً هر چاپگری می تواند نسخه های چاپی چاپی شما را بازتولید کند، چاپگرهای عکس آنهایی هستند که برای ارائه چاپ هایی طراحی شده اند که تا حد امکان به کیفیت آزمایشگاه عکس نزدیک باشد.

چه بخواهید برای کتاب های عکس خود عکس ها را چاپ کنید، چه آنها را روی دیوار خود قرار دهید یا به عنوان هدیه به خانواده و دوستان خود، فقط بهترین چاپگرهای عکس می توانند شما را از نظر نیازهای شما ببینند.

و برخلاف آزمایشگاه‌های عکس که معمولاً برای چاپ هزینه بالایی می‌گیرند، مقرون به صرفه هستند و چند دلار برای شما صرفه‌جویی می‌کنند. همچنین یک صنعت کلبه رو به رشد وجود دارد که در آن کارآفرینان خانگی از چاپگرهای عکس به عنوان ابزاری ضروری برای کسب درآمد از خانه استفاده می کنند. انواع مختلفی از بهترین چاپگرهای عکس وجود دارد. برخی از چاپگرهای عکس، مانند بهترین چاپگرهای همه کاره و چاپگرهای خانگی، کاملاً چندکاره هستند و به شما امکان چاپ، کپی و اسکن اسناد را می دهند. برخی دیگر صرفاً برای رفع تمام نیازهای چاپ عکس شما ساخته شده‌اند، از چاپگرهای بی‌سیم که برای استفاده با گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شوند تا چاپگرهای عکس حرفه‌ای که چاپ‌هایی با کیفیت استودیو می‌سازند. بنابراین اجازه دهید به شما کمک کنیم تا بهترین مورد نیاز و بودجه شما را انتخاب کنید.

بهترین چاپگرهای عکس:

. Epson EcoTank ET-8550

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

با وجود مخازن جوهر قابل شارژ که تقارن این همه‌چیز جمع و جور را از بین می‌برد، کمی بد به نظر می‌رسد، اما این سیستم تصفیه‌شده EcoTank است که این مدل را از رقبا متمایز می‌کند. اگر بتوانید قیمت بالای آن را بپذیرید، هزینه‌های جوهر شما بسیار پایین خواهد بود و چاپ پنج رنگ اپسون کیفیت تصویر عالی را تضمین می‌کند، مخصوصاً با عکس‌های روی کاغذ عکس.

. چاپگر عکس Canon PIXMA iX6850

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

به جای چهار کارتریج جوهرافشان معمولی، Canon PIXMA iX6850 از پنج جوهر برای ایجاد عکس‌های رنگی طبیعی و اسناد متنی واضح استفاده می‌کند. توانایی جایگزین کردن هر یک به صورت جداگانه منطقی اقتصادی نیز دارد. نمی تواند هر دو طرف یک صفحه را به طور خودکار چاپ کند (دورو)، اما این دستگاه به خوبی با پورت اترنت، Wi-Fi و سازگاری AirPrint متصل است. با این حال، مهم ترین ویژگی آن، توانایی آن برای چاپ روی کاغذ با هر اندازه تا A3+ (329 x 483 میلی متر) است که آن را برای چاپ صفحات گسترده و عکس های بزرگ عالی می کند.

3. چاپگر عکس Epson Expression Photo HD XP-15000

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

Epson Expression Photo HD XP-15000 از شش کارتریج جوهر Claria با کیفیت بالا برای دستیابی به پالت رنگ واقعی تری در هنگام چاپ عکس استفاده می کند. همچنین این قابلیت را دارد که کاغذ اندازه A3+ را برای چاپ تصاویر با سایز فوق العاده یا صفحات گسترده بزرگ چاپ کند. همچنین به دلیل خروجی شگفت‌آور سریع ۲۹ صفحه سیاه و سفید در دقیقه و توانایی چاپ در هر دو طرف کاغذ (دوطرفه خودکار) به عنوان یک چاپگر معمولی A4 عملکرد بسیار خوبی دارد.

4. چاپگر عکس Canon Pixma Pro-100

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

Epson Expression Photo HD XP-15000 از شش کارتریج جوهر Claria با کیفیت بالا برای دستیابی به پالت رنگ واقعی تری در هنگام چاپ عکس استفاده می کند. همچنین این قابلیت را دارد که کاغذ اندازه A3+ را برای چاپ تصاویر با سایز فوق العاده یا صفحات گسترده بزرگ چاپ کند. همچنین به دلیل خروجی شگفت‌آور سریع ۲۹ صفحه سیاه و سفید در دقیقه و توانایی چاپ در هر دو طرف کاغذ (دوطرفه خودکار) به عنوان یک چاپگر معمولی A4 عملکرد بسیار خوبی دارد

5. چاپگر عکس Epson Expression Photo XP-970

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

Canon Pixma Pro-100 هیولایی یک چاپگر عکس است. سیستم رنگ 8 جوهری آن به نام ChromaLife 100+ دقت رنگ عالی و طیف گسترده ای از رنگ ها را برای چاپ های زنده ای که می خواهید در موزه آویزان کنید، ارائه می دهد. فرمت بزرگ آن به شما امکان می‌دهد تا چاپ‌های 13 اینچ در 19 اینچ را چاپ کنید و با دو سینی کاغذ آن، می‌توانید تقریباً هر کاغذی را که فکرش را می‌کنید بپوشانید و این چاپگر را فوق‌العاده همه کاره می‌کند.

6. HP Envy 6055 photo printer

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

این همه چیز ساده می تواند اسکن و کپی کند، اما قدرت واقعی آن در چاپ عکس است. ناامیدکننده است، هیچ درگاه اترنت یا پورت USB برای چاپ از درایو فلش وجود ندارد و بسیار کند می‌چرخد، اما نتایج برای چنین جوهرافشان مقرون‌به‌صرفه‌ای خوب است. کارتریج های استارت عرضه شده نسبتاً سبک هستند، اما اگر آنها را با چرخ دستی های با ظرفیت بالا جایگزین کنید، هزینه های جاری نیز رقابتی است.

7. Canon PIXMA G620 (G650 in the UK)

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

با استفاده از شش جوهر مختلف مبتنی بر رنگ، این چاپگر همه کاره می‌تواند به رنگ طبیعی‌تر و عکس‌های بهتری نسبت به جوهر افشان معمولی شما دست یابد. علاوه بر این، این یک چاپگر سوپرتانک است، به این معنی که می توانید آن را با جوهر بطری ارزان قیمت به جای کارتریج های گران قیمت پر کنید. جوهر کافی در جعبه برای چاپ 3800 عکس وجود دارد که قیمت بالای آن را توجیه می کند. تا حدودی کند چاپ می‌شود و حالت دوطرفه خودکار وجود ندارد، اما اگر فقط عکس‌ها را چاپ می‌کنید، شکست دادن این MegaTank ساده سخت است.

8. Canon Pixma G4510 Photo Printer

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

مقرون به صرفه ترین چاپگر Canon برای گنجاندن مخازن جوهر به جای کارتریج، یک چاپگر معمولی 4 در 1 است که می تواند در یک دفتر کوچک که نیاز به اتمام اسناد رنگی زیادی دارد، به خوبی کار کند. خیلی کند چاپ می شود و نمی تواند در دو طرف صفحه چاپ شود، اما در بقیه موارد به خوبی نگه می دارد. سیستم بدون کارتریج بسیار مقرون به صرفه است و جعبه دارای جوهر کافی برای 6000 صفحه تک و 7000 صفحه رنگی است.

9. Epson EcoTank ET-2720 Photo Printer (ET-2715 in the UK)

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

Epson EcoTank ET-2720 که در بریتانیا به Epson EcoTank ET-2715 معروف است، مقرون به صرفه ترین چاپگرهای Supertank رنگی و احتمالاً مقرون به صرفه ترین روش چاپ عکس است. این دستگاه با جوهر کافی در جعبه عرضه می‌شود تا دو سال (یا 4500 صفحه) دوام بیاورد و هزینه جوهر بطری‌شده حدود 80 درصد کمتر از جوهر کارتریج است. همچنین به عنوان یک دستگاه همه کاره برای دفتر کار خانگی با سرعت چاپ شگفت آور سریع 33 صفحه مونو در دقیقه بسیار خوب عمل می کند.

10. HP Envy Photo 7855 Photo Printer (7830 in the UK)

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

دستگاه All-in-one با شکل عجیب و غریب HP شامل همه ویژگی‌ها از امکانات فکس گرفته تا اسلات کارت SD است، در حالی که به شما از طریق یک رابط صفحه نمایش لمسی رنگارنگ به آنها دسترسی آسان می‌دهد. جوهرهای رنگی در یک کارتریج ترکیب شده‌اند و اگر مشترک سرویس جوهر فوری HP شوید، درست قبل از تمام شدن آن به‌طور خودکار جایگزین می‌شود. کمی شل به نظر می رسد، اما به طور خاص چاپ عکس ها پر جنب و جوش به نظر می رسند.

بهترین چاپگرهای عکس: چگونه آنها را آزمایش کردیم؟

هر چاپگری که برای آزمایش تهیه می‌کنیم، روی میز تست ما اندازه‌گیری می‌شود و نتایج به‌طور انتقادی با هر مدل دیگری که بررسی کرده‌ایم مقایسه می‌شود. به‌جای تکیه بر ارقام نقل‌شده سازنده، زمان‌بندی صفحه اول را می‌دهیم و با استفاده از یک سند ده صفحه‌ای استاندارد و یک برنامه کرونومتر، سرعت چاپ را در حالت تک برگه و دوطرفه چاپ می‌کنیم. برای مقایسه کیفیت چاپ، مجموعه اسناد آزمایشی مشابهی را روی هر دستگاه چاپ می کنیم. این دوازده صفحه آزمایشی شامل متن با اندازه فونت ها و رنگ های مختلف، تصاویر ترکیبی و صفحات متن، مجموعه ای از عکس ها و یک سری الگوهای آزمایشی است که برای ارزیابی وضوح، وفاداری رنگ، کنتراست و مقیاس خاکستری طراحی شده اند. ما همچنین هزینه های جاری را محاسبه می کنیم، عملکردها را مقایسه می کنیم و تطبیق پذیری، طراحی و کیفیت ساخت هر محصول را در نظر می گیریم. امتیاز کلی منعکس کننده همه این پارامترها و ارزش کلی برای پول است. به طور خاص برای چاپگرهای عکس، ما به تطبیق پذیری آنها (هم از نظر مدیریت و هم از نظر مدیریت رسانه)، توجه بیشتر به خروجی چاپ و هزینه مواد مصرفی (کارتریج جوهر و غیره) نگاه کردیم.

1 نظر:

  1. آیا شرکت اگنش هم نمایندگی رسمی تمام وسایل ال جی هست؟

    1. سلام وقت بخیر،خیر شرکت اگنش فقط در زمینه لوازم صوتی و تصویری برند ال جی فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.agnesh.com/ میتوانید مراجعه کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *