به سایت نمایندگی رسمی ال جی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

  • خانه
  • بهترین ردیاب‌های حیوانات خانگی
شرکت-ال-جی-مشهد-گلدستار-lg-agnesh-مشهد

بهترین ردیاب‌های حیوانات خانگی

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg
تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

یک حیوان خانگی سالم یک حیوان خانگی خوشحال است. با ردیابی مکان و فعالیت، این ردیاب‌ها و قلاده‌های پوشیدنی می‌توانند به شما کمک کنند تا مطمئن شوید که سگ یا گربه شما هم ایمن و هم سالم است. ببینید کدام یک برای همراه خزدار شما مناسب است.

آیا می خواهید آمار دقیقی در مورد تهدیدهای روزمره برای همراهان کوچک پشمالو خود داشته باشید؟ سگ ها و گربه ها مانند ما انسان ها در معرض چاق شدن هستند، به خصوص حیوانات خانگی مسن. PetMD می گوید 17.6 درصد از سگ های ایالات متحده (13.9 میلیون) چاق و 35.1 درصد (29.9 میلیون) دارای اضافه وزن هستند. و طبق گزارش انجمن انسان‌دوستانه آمریکا، سالانه بیش از 10 میلیون حیوان خانگی - گربه و سگ - ناپدید می‌شوند، چه گم می‌شوند یا دزدیده می‌شوند.

این اعداد نگران کننده هستند، به خصوص وقتی در نظر بگیرید که دوستان کرکی ما چقدر شادی را وارد زندگی ما می کنند. این وظیفه ماست که آنها را شاد، سالم و ایمن نگه داریم. و در حالی که سفرهای منظم به دامپزشک همراه با برخی از TLC های قدیمی معجزه می کنند، فناوری می تواند به ایفای نقش محوری نیز کمک کند. ما تعداد زیادی ردیاب حیوانات خانگی و قلاده‌های GPS را آزمایش کرده‌ایم که برای ردیابی فعالیت، مکان و موارد دیگر حیوان خانگی شما طراحی شده‌اند. در اینجا چیزی است که باید به همراه موارد مورد علاقه ما به دنبال آن باشید.

نحوه اتصال ردیاب های حیوانات خانگی

همه ردیاب‌هایی که ما آزمایش کرده‌ایم از برنامه‌هایی برای دستگاه‌های Android یا iOS استفاده می‌کنند تا اطلاعاتی را که جمع‌آوری می‌کنند به سرعت مطالعه کنید. تعداد کمی یک رابط مبتنی بر وب ارائه می دهند - PetPace این کار را می کند، اما فقط به دامپزشکانی که هزینه اضافی برای آن پرداخت می کنند.

گاهی اوقات از ایستگاه های پایه برای ایجاد یک خط ارتباطی بین ردیاب و تلفن شما استفاده می شود. آنها اشکال و اندازه های زیادی دارند و گاهی اوقات به عنوان شارژر باتری نیز عمل می کنند. این ردیاب‌ها معمولاً از بلوتوث برای صحبت با تلفن هوشمند و ایستگاه پایه/شارژر آن‌ها استفاده می‌کنند - تا زمانی که در محدوده هر یک از آنها باشد، حیوان خانگی شما در یک منطقه امن در نظر گرفته می‌شود. تا زمانی که حیوان خانگی شما از محدوده خارج نشود، هشدارهایی می رسد که هشدار می دهد ممکن است در سافاری باشد. فقط به خاطر داشته باشید که اگر خانه بسیار بزرگی دارید، ممکن است به چندین ایستگاه پایه نیاز داشته باشید.

Whistle با یک ایستگاه پایه جداگانه همراه نیست. دارای Wi-Fi داخلی است و از روتر خانگی شما برای ایجاد ایستگاه پایه استفاده می کند. نسل دوم Fi با یک پایه شارژ مجهز به بلوتوث عرضه می شود و همچنین از Wi-Fi پشتیبانی می کند و قابلیت اتصال همزمان به شش شبکه را دارد.

ردیابی فعالیت حیوان خانگی شما

اولین ردیاب‌های حیوانات خانگی همه در مورد فعالیت بودند، مانند ردیاب‌های تناسب اندام - ما آنها را به عنوان "Fitbits برای حیوانات خانگی" تعیین کردیم، و این توصیف هنوز تا حد زیادی پابرجاست. اکثر ردیاب‌هایی که آزمایش کرده‌ایم، میزان فعالیت را به درجات مختلفی تعیین می‌کنند.

برخی خود را به طور گسترده ای وارد تجارت ردیابی فعالیت کرده اند. PetPace، با تمرکز عمیق بر سلامت سگ و کار با دامپزشکان، همه چیز در مورد ایجاد گزارش هایی در مورد تناسب اندام، نشان دادن سطوح مختلف حرکت از استراحت تا فعالیت بالا، به علاوه نبض و تنفس است. قلاده دور گردن سگ بسته می‌شود و می‌تواند ضربان قلب حیوان خانگی شما را ردیابی کند تا مطمئن شود که هیچ بی‌نظمی وجود ندارد. این نه تنها برای بررسی اینکه آیا بیماری های قلبی جدی وجود دارد مفید است، بلکه برای اطمینان از اینکه سگ شما سبک زندگی سالمی دارد نیز مفید است.

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

تعداد کمی از این دستگاه‌ها تلاش می‌کنند چیزی فراتر از فعالیت و مکان را ردیابی کنند. دما یکی از مواردی است که بسیار بالا می رود، زیرا ماشین های داغ قاتل هستند. چه سگ‌هایی که در یک روز سرد در نزدیکی اجاق‌های هیزمی نشسته‌اند، یادر زیر نور خورشید کنار پنجره دراز کشیده‌اند، یا فقط هنگام خواب ردیاب را در گردن خود تا کرده‌اند. این کارها باعث بالا رفتن دمای ردیاب میشود و اعلام هشدار میکنن اگرچه که اتفاق مهمی نیست اما باعث میشود که به اشتباه اعلام اخطار کند.

پیدا کردن حیوان خانگی خود از طریق GPS

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

مکان GPS یکی از دلایل اصلی برای گرفتن ردیاب در حال حاضر است. توجه داشته باشید که ردیاب ها باید همراه با ریزتراشه ها در حیوانات خانگی استفاده شوند نه به عنوان جایگزین. اکثر دامپزشکان برای قرار دادن چیپس دائمی به اندازه برنج در داخل حیوان خانگی کمتر از 50 دلار دریافت می کنند. نود و نه درصد از پناهگاه ها و کلینیک های دامپزشکی دارای اسکنر هستند. این تقریباً راهی است که برای اتحاد مجدد با حیوان خانگی گمشده وجود دارد.

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

اگر در منطقه ای با پوشش هستید، ردیاب مکان حیوان خانگی شما را به برنامه همراه خود می فرستد. همیشه آنی نیست - ممکن است چند دقیقه تأخیر وجود داشته باشد تا زمانی که دستگاه متوجه شود حیوان خانگی شما خارج از منطقه امن است. این زمان برای فرار یک حیوان خانگی سریع کافی است، اما بهتر از این است که اصلاً ندانید که حیوان خانگی از حصار پریده است. توجه داشته باشید که معمولاً هزینه های ماهانه یا سالانه مربوط به ردیابی GPS وجود دارد.

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

بهترین ردیاب برای گربه ها

بسیاری از دستگاه‌های موجود خیلی بزرگ هستند که نمی‌توانند به طور مؤثر روی گربه‌ها کار کنند، متاسفانه بسیاری از دستگاه‌های ردیاب موجود مناسب گربه خیلی بزرگ هستند که نمی‌توانند به طور مؤثر روی گربه‌ها کار گذاشته شوند ، همه ردیاب ها به طور یکسان ساخته نمی شوند – و گزینه های زیادی در بازار وجود ندارد برای گربه ها. شما میتوانید جهت خرید ردیاب گربه مدل G911را انتخاب کنید.

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

همچنین اندازه و وزن را برای نژادهای مختلف سگ در نظر بگیرید. کوچکترین ردیاب اختصاصی در این لیست Whistle FIT با تنها نیم اونس است.

استفاده از سایر ردیاب های بلوتوث برای حیوانات خانگی

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

ردیاب‌های بلوتوث اپل، سامسونگ و Tile به روش‌های محبوبی برای یافتن کلید، تلفن، کنترل از راه دور، کیف پول و هر چیز دیگری که به راحتی گم می‌شود تبدیل شده‌اند. و در برخی موارد، این امر در مورد حیوانات خانگی نیز صدق می کند.

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg
تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

اکنون، اپل می‌گوید که AirTagها برای حیوانات خانگی در نظر گرفته نشده‌اند، اما در نهایت به نظر می‌رسد که به دلایل مسئولیتی است و بسیاری از مردم هنوز از آنها برای ردیابی نوزادان خز خود استفاده می‌کنند. از سوی دیگر، کاشی، صاحبان حیوانات خانگی را تشویق می کند که Mate و Pro را به موجودات خود متصل کنند. بسیاری از مردم با استفاده از Tile به‌عنوان ردیاب بلوتوث حیوانات خانگی برای کمک به پیدا کردن سگ‌ها، گربه‌ها، خرگوش‌ها و حتی لاک‌پشت‌ها، موفقیت زیادی کسب کرده‌اند! کاشی می گوید.

تعمیرات-ال-جی-مشهد-lg

بنابراین یک ردیاب بلوتوث همه منظوره قطعاً یک راه خوب برای آزمایش آب قبل از شیرجه زدن به یک مدل مخصوص حیوانات خانگی است. ما موارد دلخواه خود را در اینجا گنجانده ایم. در نهایت، برای اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از دوستان کوچک پشمالوی خود، انتخاب های ما را برای بهترین کیت های تست NDA سگ بررسی کنید.

1 نظر:

  1. آیا شرکت اگنش هم نمایندگی رسمی تمام وسایل ال جی هست؟

    1. سلام وقت بخیر،خیر شرکت اگنش فقط در زمینه لوازم صوتی و تصویری برند ال جی فعالیت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://www.agnesh.com/ میتوانید مراجعه کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *