به سایت نمایندگی رسمی ال جی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

آشنایی با تاریخچه بهترین گوشی های ال جی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • تاریخچه بهترین گوشی های ال جی

تاریخچه بهترین گوشی های ال جی

تلفن-همراه-ال-جی-مشهد-نمایندگی-ال-جی-مشهد

تاریخچه گوشی های ال جی

ال‌جی سابقه طولانی در زمینه تلفن‌ها دارد و این سابقه‌ای است که با موفقیت‌های بزرگی همراه بوده است. در 5 آوریل 2021، ال جی اعلام کرد که از بازار گوشی های هوشمند خارج می شود تا تلاش های خود را در زمینه های دیگر متمرکز کند.
ال‌جی بازیگر بزرگی در بازار تلفن‌های همراه به ویژه، پیشگام در طراحی، با تعدادی از شراکت‌های برجسته و شرکتی بود که هرگز آزمایشی نبود. در اینجا تاریخچه ای از برخی از مهم ترین گوشی های ال جی آورده شده است.

ادامه خواندن

تاریخچه بهترین گوشی های ال جی

در 5 آوریل 2021، ال جی اعلام کرد که از بازار گوشی های هوشمند خارج می شود تا تلاش های خود را در زمینه های دیگر متمرکز کند. در سال 2011 دنیا دیوانه سه بعدی بود و ال جی با یک گوشی سه بعدی ظاهر شد. ال‌جی Optimus 3D پس از حرکت به سمت ارائه تلویزیون‌های سه بعدی - و اکوسیستمی از دستگاه‌ها برای پشتیبانی از سرگرمی‌های سه بعدی در خانه - واقعاً این حس را به ما داد که ال‌جی از تجربیات خود در زمینه‌های دیگر تجارت خود استفاده می‌کند. با داشتن یک جفت لنز در پشت گوشی، می‌توانست محتوای سه بعدی را ضبط کرده و بدون نیاز به عینک روی صفحه نمایش دهد. تمام گوشی سه بعدی نبود، بلکه برای عکس ها، ویدیوها و بازی ها و برخی از عناصر رابط کاربری به صورت سه بعدی نیز در نظر گرفته شده بود.
با این حال، در نهایت، همه ما می دانیم که 3D کجا رفت اما ایده قرار دادن دوربین های متعدد در پشت تلفن ها باقی ماند همانطور که اندازه عظیم آن نیز وجود داشت. ال‌جی تعداد زیادی گوشی با برند Optimus داشت که با Optimus G در سال 2013 به اوج خود رسید و سری بعدی LG G را عرضه کرد.


معرفی بهترین گوشی های سامسونگ