به سایت نمایندگی رسمی ال جی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

هر آنچه باید در مورد تلویزیون های ال جی بدانید.

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • تلویزیون های ال جی

تلویزیون های ال جی

دوربین_سونی_مشهد

آشنایی با مدل های تلویزیون های ال جی

سونی A7 III که از طرف کاربران حرفه ای ، آماتور ، مشتاق DSLR و طرفداران نام تجاری به طور یکسان مورد ستایش قرار گرفته است.در حال حاضر در سال 2021 ، سونی یکی از هیجان انگیزترین دوربین ها در مدت زمان طولانی ، Sony A1 را معرفی کرد. ما در حال حاضر نمونه ای داریم ، بنابراین بررسی ما به زودی منتشر می شود ، اما کافی است بگوییم ، A1 عالی است!بنابراین با وجود چند گزینه جدید در محدوده آن تا سال 2021 ، بهترین دوربین های سونی که می توانید خریداری کنید کدامند؟

ادامه خواندن
دوربین_سونی_مشهد

خدمات تخصصی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

علت ایراد تلویزیون‌ها می‌تواند متفاوت باشد و البته تشخیص ایراد به همین سادگی انجام نمی‌شود. معمولا کارشناسان تعمیر تلویزیون با بررسی قطعات متفاوت و تست این قطعات به ایراد اصلی دستگاه پی می‌برند. در ادامه میخواهیم مواردی را که در نمایندگی تعمیرات ال جی در شرکت اگنش انجام می شود را بیان کنیم. ، Sony A1 را معرفی کرد. ما در حال حاضر نمونه ای داریم ، بنابراین بررسی ما به زودی منتشر می شود ، اما کافی است بگوییم ، A1 عالی است!بنابراین با وجود چند گزینه جدید در محدوده آن تا سال 2021 ، بهترین دوربین های سونی که می توانید خریداری کنید کدامند؟

ادامه خواندن
دوربین_سونی_مشهد

انواع دریافت شبکه هایHD

HDTV ، در تلویزیون با وضوح کامل ، یک استاندارد پخش دیجیتال است که تصویر و صدا را برتر از تلویزیون با کیفیت استاندارد سنتی (SDTV) ارائه می دهد. در اوایل دهه 1990، تلاش‌های طولانی مدت توسعه بین‌المللی با هدف ایجاد سیگنال تلویزیونی با کیفیت بالاتر، به جای امواج رادیویی آنالوگ سنتی، در انتقال دیجیتال همگرا شده بود . در سال 1998جان گلن ، فضانورد سابق و سپس سناتور آمریکایی، با پخش زنده پرتاب با وضوح بالا به مو زه های مجهز، فروشگاه‌های الکترونیک و مکان‌های دیگر، به یک پرواز فضایی رفت. در اواسط دهه بعد، بسیاری از شبکه های پخش و خروجی های کابلی کانال های HDTV را ارائه کردند و دستگاه های HDTV به طور گسترده در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفت.

ادامه خواندن
تلویزیون-های-ال-جی-مشهد

تمیز کردن تلویزیون ال جی

وقتی به یک دستگاه نمایشگر ال جی نگاه می کنید - تلفن، تلویزیون، ساعت هوشمند، صفحه نمایش ماشین خود - چه می بینید؟ تصویر را می بینید. تصویری روشن و واضح بر روی سطوح با هر شکل و اندازه، صاف، منحنی، انعطاف پذیر، نازک تر از همیشه است.

ادامه خواندن
دوربین_سونی_مشهد

مشکل رایج تلویزیون های ال جی

آیا قصد خرید تلویزیون هوشمند ال جی دارید؟ بهتر است بدانید هنگام استفاده از تلویزیون های ال جی با چه مشکلاتی مواجه می شوید تا بتوانید مشکلاتی را که ممکن است پیش بیاید برطرف کنید. در اینجا 6 مورد از رایج ترین مشکلاتی که در تلویزیون های ال جی با آن مواجه می شوند و راه حل های آن ها آورده شده است.

ادامه خواندن
دوربین_سونی_مشهد

تاریخچه مختصری از نور پس زمینه تلویزیون

در چند دهه اول استفاده از تلویزیون های مصرفی، نیازی به نور پس زمینه نبود. فناوری لوله پرتو کاتدی (CRT) نیازی به آن ندارد، زیرا برای خود منبع نور است. تلویزیون های پلاسما از همان نوع فسفرسانس استفاده می کردند که CRT ها استفاده می کردند، به این معنی که آنها همچنین می توانستند نور خود را ساطع کنند

ادامه خواندن
دوربینسونیمشهد

در جدیدترین تلویزیون های هوشمند ال جی Google Stadia

نمایندگان سازنده کره جنوبی این اقدام را در ابتدای سال جاری اعلام کردند. در نهایت آنها به وعده خود عمل کردند و صاحبان مدل های جدیدتر تلویزیون های هوشمند ال جی از جمله نمایشگرهای OLED ال جی را خوشحال کردند. آنها، در میان چیزهای دیگر، کیفیت تصویر عالی و سیاهی عمیق را ارائه می دهند.

ادامه خواندن

تلویزیون های ال جی

تلویزیون‌های ال‌جی با طراحی و استایل شیک و تمیز خود نقطه کانونی هر اتاقی هستند. فناوری های ثبت شده و ویژگی های نوآورانه به تلویزیون های LED و OLED ما اجازه می دهد تا جزئیات، رنگ و کنتراست بی نظیری را ارائه دهند. تلویزیون های ال جی کیفیت تصویر با وضوح بالا را با جزئیات بی نهایت ارائه می دهند. در زیر درباره محدوده تلویزیون ما بیشتر بدانید.